AUSTRALSKÝ HONÁCKÝ PES 

 Dne 23. 4. 2009 se narodila štěňátka po rodičích:

o. Ch. Doc Bar Cidabro  x  m. Lizard Lass Cidabro

    x   


 Nové fotografie štěňátek - zde


Ace of Appataurus
1. modrá fenka Aura of Appataurus  (prodaná)2. červený pejsek Ace of Appataurus  (Senzační chlap z Appataurus)3. červená fenka Amber Appataurus (prodaná)4. modrý pejsek Amigo from Appataurus  (prodán)


Ch. Doc Bar Cidabro "JIM"       ( http://www.cidabro.cz )

-         plnochrupý

-         PRA, CEA, LL – negativní (2009)

-         DNA Optigen: Normal/Clear

-         DKK 0/0

Výstavní výsledky:

-         Nejlepší štěně plemene a Nejlepší štěně celé výstavy (KV KCHMPP 2003)

-         Velmi nadějný s vynikajícím posudkem (Speciální výstava SRN 2003)

-         Speciální výstava ACD v SRN 2004– V1, VDH Cha., Nejlepší pes mezitřídy

-         Český šampion

 

Otec: Turrella Blue Ben Hur „Ben“ – HD: B, PRA neg. 

Ben, působící v Německu, pochází z jedné z nejrenomovanějších chovatelských stanic ACD v Austrálii, je velmi atraktivního zbarvení „blue mottled“. Jeho otcem je skutečná legenda a nejúspěšnější výstavní pes posledních let – Australský Grandchampion Kombinalong Super Octane, mnohonásobný BIS a BISS, vítěz plemene Speciálních výstav, syn další legendy Multi BIS/BISS Austr.ch. Kombinalong Super K a merické a Australské championky Bimshaw Larissa Jay. Benovou matkou je Turrella Chantilly Lace, dcera Australských šampionů Cherimoya Cattle Hobo a Turella Blue Lacey.

-         Ve třech generacích Benových předků je 11 Australských šampionů!!!

 

Matka: Ch. Zeecidabro des Poenjaap „Merry“– HD: A, PRA neg

Merry je jedinečná fena po stránce zdraví, exteriéru i práce. Složila zkoušky: ZZO, ZOP, ZPU1 a získala tituly: Český, Slovenský, Polský a Klubový šampion, Český Junioršampion, Klubový vítěz Maďarska 2004, Vice Světová vítězka 2003, je čekatelskou šampiona Německa a Grand championa Maďarska, Interšampionka.

Merry je dcerou nejlepších jedinců Evropy posledních let. Otcem je Multichampion Bluespirit Ike Des Poenjaap, Světový vítěz 2001, Vítěz Speciality show v Německu, šampion jedenácti zemí, Interšampion a Spolkový vítěz Německa a Rakouska. Matkou je Multichampionka Cattlefarm´s Shameless Lass – Světová a Evropská vítězka, Interšampion a Šampion třinácti zemí, Spolková vítězka Německa a Rakouska.                     


 

Lizard Lass Cidabro  "LEGI"

- plnochrupá

- DKK 0/0

Výstavní výsledky:

- vždy výborná, CAJC

 

Otec: Durango z Lodice    http://zlodice.blog.cz

Durango z Lodice se v roce 2006 umístil na druhém místě ve své třídě na světové výstavě v Polsku. Tento australský honácký pes si zaslouží zvláštní pozornost. Každý den dělá to, co se na australského honáckého psa sluší a patří. Pracuje s dobytkem. Má na zodpovědnost 300 kusů krav.

 

Matka: Horse Whisperer Cidabro

http://www.choltice.eu/kone/