Koně na prodej


Prodám klisnu appaloosa

Legacy Spring Jane je téměř tříletá klisna po hřebci Legacy Black Taurus a z appa klisny Ebonnie rock Star. Doklady USA i CZ vyřízeny, je očkovaná, pravidelně odčervovaná a strouhaná. Je velmi milé a nebojácné povahy. Jane je obsednutá - bez sedla i se sedlem, na ohlávce i s uzdečkou. Vypadá, že bude vhodná pro all aroudové disciplíny. Jane je vyvážené stavby těla se všemi znaky appaloosa. V jejím původu najdeme řadu legend zapsaných v Hall of Fame ApHC a ksvělé koně jako třeba: Imprints Legacy (držitel ocenění ROM za reining), appa klisnu Star Castle (matku evropského šampiona I´m Top Secret a dalších sportovních koní), Rock Star, Skipa Star, Skipper W, Doc Bar, Impressive, Top Hat H, Goer, Prince Plaudit, King P-234, Poco Bueno, Wimpy, Harmon Baker, Go Man Go, Bright Eyes Brother, Mighty Bright, Joker B........

Cena 95.000,- Kč, + 10% sleva na jedno připuštění hřebcem IMA LEGAL IMPACK.

Další informace Vám rádi poskytneme na tel: 723 635 344, g.venclova@seznam.cz

   


Prodám hřebečka appaloosa

High hand Marty Gene je hřebeček zbarvení bucksin, narozený 4. 4. 2014. Je naprosto odvážný a nezávislý. Také to je velmi krásný a milý koník s jemnou hlavou, krátkými oušky a silnou stavbou těla. Je pravidelně odčervovaný, očkovaný a s veškerými doklady USA i ČR. Je učen základním návykům jako uvazování, čištění, procházky po vesnici i silnici a vše je naprosto v pohodovém režimu. Marty má předpoklady pro sport a chov, ale bude z něho i úžasný rodinný koník.

Martyho otec - je appaloosa reiningový hřebec The Secret Gene ve zbarvení cremello, nositel žlutého genu.  Geno se umístil na předních příčkách v halteru a obdržel prestižní ocenění International Top Ten Finalist. Geno je také syn evropského šampiona I´m top Secret.

Matka - Lapwais Josie Dream je all aroudová, velmi dobře jezditelná, hodná, chovná klisna po otci lapwai Dream (po Brightest Dream) a z matky Rock On Up (po High hand Rock), jediná tohoto původu v ČR.

Cena 90.000,- Kč.

Další informace Vám rádi poskytneme na tel: 723 635 344, g.venclova@seznam.cz